co-zyskujesz-ikona

CO ZYSKUJESZ BUDUJĄC
DOM Z ENERGIĄ?

Zazwyczaj osobom marzącym o nowym domu, zależy na budynku, w którym będzie mieszkało się komfortowo, a koszty jego utrzymania będą niskie.

Dlatego też Dom z Energią łączy w sobie nowoczesne i energooszczędne rozwiązania. Nasze systemy są nie tylko bezawaryjne i proste w obsłudze - przede wszystkim są oszczędne.

Dzięki temu domy, które budujemy z naszymi klientami są praktycznie wolne od rachunków.

Na czym polega oszczędność?

Stosując niżej wymienione systemy i łącząc je w całość w państwa domu, optymalizujemy koszty zużycie energii potrzebnej na ogrzewanie wnętrza, ciepłej wody użytkowej oraz zasilenie sprzętów AGD/RTV.

Czym zasilić swój dom?
Produkuj własną energię!

Dziś każdy może wytwarzać energię elektryczną, która zaspokoi potrzeby energetyczne domu i jego mieszkańców. Dla rodziny 2+2, w 100 m2 domu wystarczy instalacja fotowoltaiczna, która zmieści się na jego dachu.

oszczędzanie-ikona

Rozwiązania obniżające rachunki i gwarantujące spokój przez lata:

pompy-ikona
POMPA CIEPŁA - to energooszczędne urządzenie do ogrzewania domu i ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła cechuje wysoka wydajność, co daje gwarancję niskich rachunków. To ogrzewanie wygodne i zapewaniające przyjemne ciepło.
klimatyzacje-ikona
KLIMATYZACJA - to system, dzięki któremu w lato dom zmienia się w idealne schronienie przed upałami, a w zimę przed mrozem. Wysoka sprawność nowoczesnej klimatyzacji zapewnia niskie koszty eksploatacyjne i odpowiednią temperaturę w domu bez względu na warunki atmosferyczne.
fotowoltaika-ikona
FOTOWOLTAIKA - to inwestycja, która zwraca się w ciągu kilku lat. Własna produkcja energii, pozwala na niezależność od rosnących cen prądu. Dzięki bilansowaniu energii, fotowoltaika pozwala zredukować rachunki za prąd i ogrzewanie nawet do 0 zł.
rekuperacja-ikona
REKUPERACJA - to system wentylacji budynku wraz z odzyskiem ciepła gwarantujący zawsze świeże i czyste powietrze w domu. Dzięki rekuperacji rachunki za ogrzewanie można zmniejszyć nawet do 40%.
folie-ikona
FOLIE GRZEWCZE / KABLE GRZEJNE - to ekologiczne ogrzewanie, cieszące się od dawna popularnością w krajach skandynawskich, a od ponad 6 lat stosowane w tysiącach domów w Polsce jako podstawowy system grzewczy lub jako ogrzewanie podłogowe pod panele i kafle. Folie grzewcze jak i Kable grzejne cechuje długa żywotność oraz niski koszt inwestycyjny. Sterujesz ciepłem z telefonu, gdziekolwiek jesteś.

Zostaw swój numer
a my się z Tobą skontaktujemy

Proszę podać poprawne dane...
zadzwoń do nas

Nasi partnerzy

Daikin
Mitsubishi
Panasonic
Gree
Hyundai
Zumar